Paylaş
rotate background

Derya İtil


DSC_0431

4 Eylül 1991 İzmir doğumlu Derya İtil, ilköğretimini Güzelyalı İlköğretim Okulu’nda, ortaöğrenimin Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra İzmir İleri teknoloji Enstitüsü (İYTE) Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden 2015 yılında mezun olmuştur.

2012 yılında İzmir İleri teknoloji Enstitüsü bünyesinde topografya ve röleve stajını, 2013 yılında Deton Yapı Denetim Hizmetleri’nde şantiye stajını, 2014 yılında Meta İnşaat’ta büro stajını tamamlamıştır.

Modern mimari, kentsel tasarım, fotoğrafçılık alanlarına ilgi duymaktadır. 2015 yılında Öğretim görevlisi Virginia Couch öncülüğünde portre, natürmort, hareket, mimari ve Urla-Barbaros Köyü’nün de dahil olduğu manzara temalı fotoğraf sergisine katılmıştır.  Mayıs 2014’te “Mindand Body Center” projesi kapsamında kentsel bağlam ve yapı ilişkisi, mekânsal planlama, malzeme kullanımı konularında bilgi toplama amacıyla düzenlenen; modern mimarlık ve mimarlık tarihi açısından yüksek önem taşıyan aralarında BMW Welt, Allianz Arena, Asamkirche, Olympiapark, Pinakothek gibi mekanların ziyaretini kapsayan Münih teknik gezisine katılmıştır.

Temmuz 2015’ten itibaren Meta İnşaat bünyesinde çalışmaktadır.

DESING By

?
 

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

İmar Durumu (gerekli)

tapu (gerekli)

İletiniz

   
?
 

Adınız (gerekli) :

Epostanız (gerekli) :

Telefon Numaranız (gerekli) :

İletiniz